Antalya Avukat

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

2015 yılından bu yana Antalya'da faaliyet gösteren büromuz Av. Özge BAHÇELİK tarafından kurulmuş olup, uzman ve deneyimli kadrosu ile gerek Antalya gerekse Antalya dışında   hizmet vermektedir. Hukuk büromuz Antalya merkezli olup, Türkiye çapında sunmakta olduğu hizmetleri ile de varlığına devam etmektedir.

Vekil ile müvekkil arasındaki ilişkide her türlü bilginin mahremiyeti, devamında ise özenli olarak saklanması gerekliliğine inanan büromuz, güven ilişkisi çerçevesinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Birinci planda ortaya çıkan ya da ortaya çıkması muhtemel her türlü hukuksal problemlerinize çabuk, etkin ve güvenli çözüm yolunu tespit edip, hukuk ilkelerine de bağlı kalarak, en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Ofisimizin internet sitesi bilgilendirme amaçlı olup içeriğinde iletişim bilgilerimiz ve çeşitli konularda yargıtay kararları  ile sorularınıza cevaplar yer almaktadır. Reklam amaçlı olarak yayın yapmayan sitede iletişim formu randevu amaçlı olarak kullanılmalıdır.

ÖZTURAN Hukuk Bürosu'nun hizmet politikaları, kadrosu ve çalışma alanları hakkında bilgi almak için internet sitesinin ilgili bölümlerini inceleyebilir ve  iletişime geçebilirsiniz...

Hukuk Büromuz ağırlıklı olarak Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku,  Kat Mülkiyeti Hukuku,Ceza Hukuku İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tüketici Hukuku,  Aile Hukuku (Boşanma (Anlaşmalı Boşanma, Çekişmeli Boşanma), Nafaka, Velayet), Miras Hukuku, Tanıma Tenfiz Davalarında müvekkillere hizmet verilmektedir.

Antalya Avukat

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Mevcut gerçekler, umutlar, hayaller, tehlike ve fırsatların bir araya gelmesiyle oluşan ve zihni bakışımızı ortaya koyan vizyonumuz, Dünya’nın önde gelen hukuk firmaları arasında yer almaktır.
Antalya Avukat

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Sürekli geliştirilen ve farklılaştırılan üstün kaliteli hukuk hizmetlerimiz vasıtasıyla, müvekkillerimizin hukuki sorun yaşamasının önlenmesi ve yaşanan hukuki sorunların etkin bir şekilde çözüme kavuşturulması istikametinde çalışmaktır.
Antalya Avukat